Vimar wózek widłowy Co., Ltd
Kategorii produktów

AC20/AC2.5/AC30

AC20/AC2.5/AC30

Opcji pojedyncze i tandem widelec rolek. · Dodatkowe wejścia i wyjścia rolki widelec gwarantuje maksymalną stabilność i bezpieczeństwo dla transportu towarów na stokach. · Ergonomiczny uchwyt wygodny gumowy uchwyt umożliwia optymalne bezpieczeństwo, jak również komfort. Trzy stanowiska dojście operacyjne...


Opcji pojedyncze i tandem widelec rolek.

  

· Dodatkowe wejścia i wyjścia rolki widelec gwarantuje maksymalną stabilność i bezpieczeństwo dla transportu towarów na stokach.· Ergonomiczny uchwyt wygodny gumowy uchwyt umożliwia optymalne bezpieczeństwo, jak również komfort.

Trzech pozycji dźwigni operacyjnej uchwyt do podnoszenia, transportu i celów.
· Niższa pozycja---niższe obciążenie, podciągnąć na palec Wskazówka formantu.
· Stanowisko neutralne — aby umieścić palec Wskazówka formantu w tej pozycji podczas ciągnięcia ciężarówka lub obciążenia.
· Podnieś pozycję — do podniesienia ładunku, dociśnij palcem kontroli Porada, pompy uchwyt do podniesienia ładunku.
· Fantastyczny ocynkowanej cały casting hydrauliczne pompy, mocne i trwałe, z precyzyjną kontrolę obniżenia prędkości i Przeciążenie zawór, niskie rutynowej konserwacji.· Możliwość różnych materiał powlekający kierownicy i widelca rolki.· Poliuretanowa idealny do delikatnych podłóg z wytrzymała i nie pozostawiające właściwość, ciche i trwałe.
· Nylon---niski przeciągnij wysiłki, wysoka odporność na chemikalia, bez oznakowania, preferowane w branży żywności, połowów i chemicznych z gładką kondygnacji.
· Gumowe---najlepszy wybór dla potrzeb cicha i wytrzymała, idealny do podłogi gładkie i szorstkie.


VIMAR jest znany jako jeden z najbardziej wiarygodnych i profesjonalnych ac20/ac2.5/ac30 producentów i dostawców w Chinach. Mamy nasze marki wśród tych światowej sławy takie marki. Poza tym, Cena naszych ac20/ac2.5/ac30 w Chinach nie jest drogie, Zapraszamy do kontaktu z nami.

Hot Tags: AC20/AC2.5/AC30 Chiny dostawców, producentów, Marek, ceny, w Chinach
Produkty powiązane
I want to leave a message
Skontaktuj się z nami
Adres: Shangcheng District, Hangzhou, Zhejiang, Chiny
Telefon: +86-571-8195 2852
 Faks:+86-571-2886 0635
 Adres e-mail:info@vimarforklift.com
Vimar wózek widłowy Co., Ltd
Share: