Vimar wózek widłowy Co., Ltd
Kategorii produktów

Stand Up Reach Trucks

Stand Up Reach Trucks

Vimar funkcji zapewnia zasięg samochodów ciężarowych z siedzenia lub stania. Dla siedzenia reach truck, ładowność wynosi od 1,2-2.0t i dla stojak na wózek retrak, nośność jest od 1.5-2.0T, które spełniają różne aplikacje. Oprócz jego doskonałą wydajność reach truck jest również bardzo...

FUNKCJE

Vimar zapewnia zasięg samochodów ciężarowych z siedzenia lub stania. Dla siedzenia reach truck, ładowność wynosi od 1,2-2.0t i dla stojak na wózek retrak, nośność jest od 1.5-2.0T, które spełniają różne aplikacje. Oprócz jego doskonałą wydajność reach truck jest bardzo ekonomiczny. Wózki reach są używane wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona lub gdzie mają być ładowania do wysokości podnoszenia ciężkich ładunków.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

AC i DC systemy są dostarczane, jak wymagań klientów, dla siedzenia samochodów ciężarowych. CURTIS wykonane wielofunkcyjny instrument, wraz z wielu ekranów monitora dostarczają informacji i funkcji wprowadzania do operatora, aby umożliwić optymalną wydajność.

KOMFORT PRACY

State-of-art design przywiązuje ogromną wagę do kabiny. Przedział operatora obejmuje kontrole dla funkcji hydraulicznych, kierunek sterowania, róg, system oświetlenia i hamulca ręcznego, w zasięgu ręki.

NIEZAWODNOŚĆ

Znajdują się trzy niezależne systemy hamowania. Układ hydrauliczny jest w pełni programowalny, obejmując prosty liniowy potencjometry. Szeroki kąt widzenia maszt zapewnia lepszą widoczność kierowcy.

ŁATWA KONSERWACJA

Pokrywę dysku i elektroniki mogą być otwarte i szybko do serwisowania i konserwacji. Istnieje łatwy dostęp do najważniejszych podzespołów. Wszystkie silniki, napęd przekładni, pomp, hamulców i kierownicy są łatwo dostępne.


Z silny Duch przedsiębiorczy VIMAR zawsze jest poświęcony dostarczanie wysokiej jakości wstać reach trucks TCM, Hangcha, Heli, TUE i Unicarrier. Naszych dostawców, znajduje się w Chinach, jest również w stanie zaoferować Ci wstać reach trucks korony, Hyster, Hyundai, BT i EP.

VIMAR jest znany jako jeden z najbardziej wiarygodnych i profesjonalnych wstać dotrzeć samochody ciężarowe producentów i dostawców w Chinach. Mamy nasze marki wśród tych światowej sławy takie marki. Poza tym cena naszego stoiska się reach trucks w Chinach nie jest drogie, Zapraszamy do kontaktu z nami.

Hot Tags: wstać dotrzeć dostawców samochodów ciężarowych Chiny, producentów, Marek, ceny, w Chinach, stanąć na reach trucks
Next:
Produkty powiązane
I want to leave a message
Skontaktuj się z nami
Adres: Shangcheng District, Hangzhou, Zhejiang, Chiny
Telefon: +86-571-8195 2852
 Faks:+86-571-2886 0635
 Adres e-mail:info@vimarforklift.com
Vimar wózek widłowy Co., Ltd
Share: