Vimar wózek widłowy Co., Ltd
Kategorii produktów

1,5 tony 3wheel Elecric wózki widłowe

1,5 tony 3wheel Elecric wózki widłowe

3-kołowe Elecric wózek widłowy FTB15 dane techniczne pojemność @500 mm LC kg 1500/2000 kg trzy koła koło AC CURTIS kontroler typu twin przedni napęd funkcji w nowym FTB 15 / 20 pojazdów ciężarowych z napędem kół przednich są ciężkie, zmierzające do 10 000 godzin lub więcej między remonty kapitalne. Projekty zawierają...

3-kolowy Elecric FTB15

Dane techniczne

Pojemność @500 mm LC kg 1500/2000 kg

Koła trzy koła

Napęd przedni kontrolera CURTIS AC typu twin

FUNKCJE

Nowy FTB 15 / 20 pojazdów ciężarowych z napędem kół przednich są ciężkie, zmierzające do 10 000 godzin lub więcej między remonty kapitalne. Wzory zawierają najnowsze technologie, ale są nieskomplikowane, z się przeglądami 500 godzin, mogą być serwisowane, z minimalnego szkolenia i bez użycia specjalistycznych narzędzi i bardzo niskich kosztów eksploatacji.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

AC jest zwycięzcą. Do największych obciążeń system klimatyzacji i silników bezszczotkowych z minimalną obsługę jest idealnym miejscem na długie cykle pracy. Podwójne silniki napędowe AC zapewniają wydajność lepiej podróży.

KOMFORT PRACY

State-of-art design przywiązuje ogromną wagę do kabiny. Przestronne nogi z pedału zlokalizowały daje dużo miejsca na nogi operatora i pomaga kierowcy bezpiecznej pracy.

NIEZAWODNOŚĆ

Znajdują się trzy niezależne systemy hamowania. Zwłaszcza w pełni programowalne, regeneracyjne hamowanie elektryczne prawie eliminuje potrzebę nożnym.

ŁATWA KONSERWACJA

Starannego projektowania ułatwia kontrolę i obsługę. Łatwa konserwacja zmniejsza ilość przestojów i pomaga również zmniejszyć koszty.
Przemysł wiodący system CURTIS Gen2 AC z uproszczonego obwodów i silników bezszczotkowych wymaga mniej serwisowania.
Silniki AC typu twin są dostępne z przodu – minimalizowanie kosztów.


VIMAR jest znany jako jeden z najbardziej wiarygodnych i profesjonalnych 1,5 tony 3wheel elecric wózki widłowe producentów i dostawców w Chinach. Mamy nasze marki wśród tych światowej sławy takie marki. Poza tym, Cena 1,5 tony 3wheel elecric wózek w Chinach nie jest drogie, Zapraszamy do kontaktu z nami.

Hot Tags: 1,5 tony 3wheel elecric wózki widłowe dostawców Chiny, producentów, Marek, ceny, w Chinach
Produkty powiązane
I want to leave a message
Skontaktuj się z nami
Adres: Shangcheng District, Hangzhou, Zhejiang, Chiny
Telefon: +86-571-8195 2852
 Faks:+86-571-2886 0635
 Adres e-mail:info@vimarforklift.com
Vimar wózek widłowy Co., Ltd
Share: